Rīga no papēžiem līdz matu galiņiem

Rīga laipni uzņem katru, kurš grib iepazīt mūžam mainīgo pilsētu. Tās pirmsākums meklējams Vecrīgā, kur baznīcas svin savas astoņsimtās dzimšanas dienas. Travel Jam gidi ļaus Jums ieskatīties viduslaikos, kad Rīga sāka attīstīties un bija viena no četrām nozīmīgākajām Hanzas savienības pilsētām. Rīgas lielie panākumi piesaistīja tai naudu, kultūru un tūkstošiem jaunu iedzīvotāju. 20. gadsimta sākumā, kad Rīgas augšupeja sasniedza virsotni, pilsēta ieguva vairākus simtus jūgendstila ēku. Kopā ar Travel Jam Jūs ne tikai dzirdēsiet stāstus par vēsturi un apskatīsiet ievērojamākās vietas, bet arī uzzināsiet, kā dzīvoja senās baltu ciltis un kā tām izdevās saglabāt savu kultūru.

 

Rīga ir kas vairāk par skaistām fasādēm - tā ir pilna ar dzīvību, prieku un mūziku. Latvieši mīl savu galvaspilsētu un cenšas izmantot tās dāvātās iespējas izklaidēties un atpūsties.

 

Piecu stundu ilgajā ekskursijā pa Rīgu tiks apskatīta Vecrīga, Centrāltirgus, jūgendstila apbūve, parki, kā arī ieturētas pusdienas kopā ar Travel Jam gidu. Ir lieliski būt starp savējiem un no jauna atklāt Latvijas galvaspilsētu.

 

Ar Rīgu ir kā ar bitēm – nekad nevar zināt, ko no viņas sagaidīt! 

 

Ekskursijas ilgums: 4 h

Cena: no 49 EUR

Pictures of Riga
Rīga no papēžiem līdz matu galiņiem Rīga no papēžiem līdz matu galiņiem Rīga no papēžiem līdz matu galiņiem
REZERVĒT ŠO EKSKURSIJU
JŪSU VĀRDS E-MAIL IEVADIET DROŠĪBAS KODU
DATUMS TŪRES NOSAUKUMS
DROŠĪBAS KODS
КOMENTĀRS