JŪSU VĀRDS E-MAIL IEVADIET DROŠĪBAS KODU
DATUMS TŪRES NOSAUKUMS

DROŠĪBAS KODS
КOMENTĀRS
VECRĪGA

VECRĪGA

Iepazīstiet Vecrīgu divu stundu garā, aizraujošā ekskursijā! Kopā ar gidu Jūs atklāsiet gan skaistākos vecpilsētas namus un ielas, gan tās vēsturi. Rīga ir augusi, pateicoties savam novietojumam. Jau kopš seniem laikiem tās atrašanās vieta Daugavas grīvā, pie ietekas Baltijas jūrā pievilināja iekarotājus. Mainoties laikiem un valdniekiem, Rīga ir uzņēmusi ietekmes no dažādām kultūrām, tāpēc šodien pilsēta var lepoties ar lieliskiem gotikas, baroka, klasicisma un jūgendstila piemēriem.
| VAIRĀK INFO |

RĪGA UN RĪGAS EBREJU KULTŪRAS MANTOJUMS

RĪGA UN RĪGAS EBREJU KULTŪRAS MANTOJUMS

This tour is designed to show you the best of Riga and introduce you to the history of Riga’s Jewish community. It includes the Old Town, the Moscow suburb, which is the former Riga ghetto, the Art Nouveau district and the Kipsala Island with the unforgettable ŽanisLipke memorial. Don’t miss this tour! This is a 5-hour walking + driving tour tour. Tour language: English/Latvian/Russian
| VAIRĀK INFO |

RĪGA - JŪGENDSTILA GALVASPILSĒTA

RĪGA - JŪGENDSTILA GALVASPILSĒTA

Jūgendstila nozīme Rīgas veidolā nav pārvērtējama. Šis stils ienāca glezniecībā, grafikā, arhitektūrā un citās mākslas formās ienāca 19. gadsimta pašās beigās. Jūgendstils beidzot salauza tradīcijas, kas gadsimtiem bija valdījušas arhitektūrā. Laikā, kad pasaulē uzplauka jūgendstils, arī Rīga piedzīvoja strauju attīstību. Jaunais stils pilsētas ielās atstāja neskaitāmas pēdas; šai laikā simtiem skaistas, elegantas un funkcionālas ēkas piedalījās Rīgas pārbūvē. Nav brīnums, ka daudzi cilvēki brauc uz Rīgu vien tāpēc, lai apskatītu jūgendstila galvaspilsētu.
| VAIRĀK INFO |

SIGULDA UN TURAIDA

SIGULDA UN TURAIDA

Sigulda pārsteidz tās apmeklētājus ar fantastisku dabu un bagātu kultūras mantojumu. Uz Gaujas Nacionālā parka fona slejas viduslaiku pilis un risinās vēstures notikumi. Ekskursija sākas ar Turaidas pilsdrupu un Tautasdziesmu parka apmeklējumu, kur var iepazīt Latvijas viduslaiku vēsturi, kā arī 1980. gadu notikumus. Pēc Turaidas muzejrezervāta apskates dosimies uz Siguldas pilsdrupām, lai iegūtu pilnīgu priekšstatu par šīs vietas aizraujošo vēsturi.
| VAIRĀK INFO |

LIELISKĀ RĪGAS TŪRE

LIELISKĀ RĪGAS TŪRE

Šis ir labākais veids, kā atklāt Rīgu. Kopā ar pieredzējušu un draudzīgu gidu Jūs apskatīsiet Vecpilsētu un Jūgendstila rajonu, nobaudīsiet garšīgas pusdienas un izbraukāsiet interesantākās Rīgas nomales. Ekskursija sākas ar Vecrīgas ekskursiju, kuras laikā Jūs apskatīsiet nozīmīgākos Vecrīgas arhitektūras pieminekļus un uzzināsiet par vecpilsētas vēsturi. Pēc Vecrīgas ar privātu transportu dosieties tālāk, lai atklātu Rīgas “aizskatuvi”. Pēc Klusā centra apskates brauksim uz Mežaparku, lai uzzinātu, kā izveidojies šis skaistais rajons, kas ir lielisks paraugs 20. gadsimta sākuma turīgo pilsētnieku villu rajonam.
| VAIRĀK INFO |

RĪGAS EKSKURSIJA ĢIMENĒM

RĪGAS EKSKURSIJA ĢIMENĒM

Šī četras stundas ilgā ekskursija būs vienlīdz interesanta visiem ģimenes locekļiem. Tās laikā apskatīsiet Vecrīgu un Centrāltirgu, ieraudzīsiet Rīgu no Zinātņu Akadēmijas skatu laukuma un apmeklēsiet Dabas muzeju. Eksursija paredzēta, lai labi pavadītu laiku kopā ar ģimeni. Sākumā apskatīsiet Vecrīgas interesantākās ēkas un pieminekļus, ieraugot detaļas, kurām ikdienā paiets garām. Centrāltirgū varēsiet izbaudīt sezonas krāsas, smaržas un garšas, lai tālāk dotos uz Zinātņu Akadēmijas skatu platformas, no kuras paveras brīnišķīgs neparasta panorāma uz Rīgu.
| VAIRĀK INFO |

RĪGAS EBREJU KULTŪRAS MANTOJUMS (3h)

RĪGAS EBREJU KULTŪRAS MANTOJUMS (3h)

Iepazīstiet eleganto jūgendstila kvartālu Klusajā centrā un aizraujošo Rīgas vecpilsētu. Ekskursijā apmeklēsiet gan skaistākās vietas Rīgā, gan uzzināsiet par pilsētas ebreju kopienas vēsturi un ievērojamiem rīdziniekiem!
| VAIRĀK INFO |

VIENA DIENA KĀ LATVIETIM

VIENA DIENA KĀ LATVIETIM

Ko Tu šobrīd darītu, ja Tu būtu Latvietis? Varbūt Tu spēlētu pludmales volejbolu baltajās liedaga smiltīs vai varbūt malkotu alu un ar draugiem runātu par visuma noslēpumiem. Iespējams, Tu pastaigātos pa mežu, lasot sēnes, skatītos labu filmu Rīgas skaistākajā kinoteātrī Splendid Palace vai brauktātos ar riteni pa Mežaparku.
| VAIRĀK INFO |

Jūrmala

Jūrmala

Jūrmala – pilsēta uz viļņa, mierpilna oāze mūsu straujajā gadsimtā. Šie ir vārdi, kas vislabāk raksturo Latvijas skaisto kūrortu. Parki un pastaigu celiņi te mijas ar brīnišķīgu koka arhitektūru, bet gar 33 kilometru garo, balto pludmali ir izvietojušies restorāni, atpūtas centri un SPA. Travel Jam palīdzēs pilnībā izbaudīt Jūrmalas bagātības...
| VAIRĀK INFO |

RUNDĀLES PILS

RUNDĀLES PILS

Ekskursija sākas ar ceļojumu uz 18.gs aristokrātijas krāšņo dzīvi. Zinoša gida pavadībā Jūs izstaigāsiet bagātīgi dekorētos pils interjerus un uzzināsiet to cilvēku aizraujošos dzīvesstāstus, kas radījuši lielisko baroka ansambli: Kurzemes hercogu Ernstu Johanu Bīronu, arhitektu Bartolomeo Rastrelli, Krievijas imperatori Annu Ivanovnu un citiem ievērojamiem cilvēkiem.
| VAIRĀK INFO |

Rīga no papēžiem līdz matu galiņiem

Rīga no papēžiem līdz matu galiņiem

Rīga laipni uzņem katru, kurš grib iepazīt mūžam mainīgo pilsētu. Tās pirmsākums meklējams Vecrīgā, kur baznīcas svin savas astoņsimtās dzimšanas dienas. Travel Jam gidi ļaus Jums ieskatīties viduslaikos, kad Rīga sāka attīstīties un bija viena no četrām nozīmīgākajām Hanzas savienības pilsētām. Rīgas lielie panākumi piesaistīja tai naudu, kultūru un tūkstošiem jaunu iedzīvotāju. Kopā ar Travel Jam Jūs ne tikai dzirdēsiet stāstus par vēsturi un apskatīsiet ievērojamākās vietas, bet arī uzzināsiet, kā dzīvoja senās baltu ciltis un kā tām izdevās saglabāt savu kultūru...
| VAIRĀK INFO |

Padomju Rīga

Padomju Rīga

21. gadsimtā ir grūti iedomāties pasauli, kur nepastāv privātīpašums, kur nav atļauta reliģija un tautas tradīcijas, kur cilvēku likteņus izlemj valsts. Padomju laiki ir izzuduši no Rīgas centra un Vecrīgas, taču pilsētas nomalēs un rīdzinieku atmiņās tie vēl ir dzīvi. Lai saprastu padomju sistēmas 50 gadus, ir jāapmeklē vietas, kur tūristus parasti neredz, un jādzird stāsti, kurus var izstāstīt tikai vietējie. Padomju laiki iezīmē stagnācijas laiku Latvijas vēsturē. Pētot šo periodu, atklājas arī padomju ideoloģija, kas pasludināja nesasniedzamus mērķus. Atklājas arī tas, cik tālu šie ideāli bija no patiesības...
| VAIRĀK INFO |

REZERVĒT ŠO EKSKURSIJU
JŪSU VĀRDS E-MAIL IEVADIET DROŠĪBAS KODU
DATUMS TŪRES NOSAUKUMS

DROŠĪBAS KODS
КOMENTĀRS